WhatsApp
f

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Tanımlar ve Koşullar

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı ABA KLİNİK DANIŞMANLIK ÖZEL EĞİTİM BİLGİSAYAR SAĞLIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. (bundan böyle kısaca “ABAKLİNİK” olarak anılacaktır), yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve ABAKLİNİK’in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların bundan hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

ABAKLİNİK, bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

 

Bilgilendirme ve Feragat

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi, belge, sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, illüstrasyonlar, resimler ses, video vs. genel bilgilendirme niteliğinde olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette ABAKLİNİK tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.

ABAKLİNİK hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan, dolaylı, maddi, manevi, menfi ve/veya müsbet her türlü zarardan her ne nam ve ad altında olursa olsun ABAKLİNİK, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve ABAKLİNİK’in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşları sorumlu tutulamaz.

Fikri Mülkiyet

Bu web sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan, her türlü bilgi, belge, sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, illüstrasyonlar, resimler ses, video vs. gibi malzemeler 3. Taraf otomatik bilgisayar yazılımları tarafından "arama motoru" aracılığıyla  sağlandığı için, bu bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olduğunu düşündüğünüz içerikler, tarafımıza iletmeniz halinde içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Kullanıcının Taahhüdü

ABAKLİNİK’in sitesini veya sitelerini ziyaret eden ve ABAKLİNİK’e bilgi sağlayan kişiler ABAKLİNİK’e bu bilgilerle ilgili olarak eksiksiz devir hakları vermiş ve ABAKLİNİK’e bunları uygun gördüğü şekilde kullanma yetkisini sağlamış kabul edileceklerdir. Ziyaretçilerin yukarıdaki tüm uyarılardan haberdar oldukları ve bu önerilerin her birine uymayı taahhüt ettikleri kabul edilecektir.

Elektronik postayla veya başka yollarla bu web sitesine ileteceğiniz her tür kişisel bilgi (örneğin adınız, adresiniz, telefon numaranız veya e-posta adresiniz) web sitesinin gizlilik politikasına uygun olarak kullanılacaktır. Siteye ileteceğiniz, sorular, yorumlar, öneriler ve benzeri bilgiler gibi her tür başka ileti veya materyal gizli olmayan ve telif haklarıyla korunmamış materyal olarak değerlendirilecektir.

Web sitesi ziyaretçilerinin hizmetlerde yanlış, yanıltıcı, aldatıcı mesajlar gönderebileceğine veya beyanlarda bulunabileceğine dikkatinizi çekeriz. ABAKLİNİK herhangi bir hizmette üçüncü taraflarca verilen bu fikirleri, önerileri, bilgileri veya beyanları desteklememektedir ve bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Sınırlandırma olmamak kaydıyla ABAKLİNİK, hizmetler kanalıyla erişime açık hale gelen (sınırlandırma olmamak kaydıyla mesajlardaki hata ve eksikler ya da mesaj veya profillerdeki bağlantı veya resimler dahil) herhangi bir bilgiden veya materyalden veya bu şekildeki bilgi veya materyallerin kullanılmasıyla elde edilecek sonuçlardan sorumlu olmayacaktır.

 

ABAKLİNİK, hiçbir durumda bağlantı verdikleri sitelerin içeriğinden sorumlu olmayacaktır. ABAKLİNİK işbu web sitesine bağlanan bu linkleri kısmen veya tamamen incelememiştir ve site dışındaki sayfaların veya işbu siteyle bağlantılı başka sitelerin içerikleri veya gizlilik politikaları ile ilgili olarak herhangi bir sorumluluk almamaktadır.

 

Yetkili Mahkeme

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Diyarbakır Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir.

Web sitesi Sitemiz içerisinde yer alan hiçbir makale, görsel, form, kodlama, kullanılan web sitesi araçları da dahil olmak üzere, ABAKLİNİK’in izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kar elde etmek amacı ile kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.

 

Bize Yazın

[email protected]

Yol Tarifi Alın

Ümit mahallesi 2532.sokak no:12 çankaya/ankara

Arayın

0546 842 69 67